Author: u***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good and same like image😍😍😍😍
顏色: 彩色
Price: HK$31.00
| Material | Jelly |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Knees |
| Type | Patches |
| 長度 | 3 cm |
| 寬度 | 12.8 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb25101595047447719 |
Overall Rating: 4.80/5
Author: u***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good and same like image😍😍😍😍
顏色: 彩色
Author: t***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful work on this
顏色: 彩色
Author: r***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ery nice and same like image 😍😍😍😍
顏色: 彩色
Author: i***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good buy, very useful.
顏色: 彩色 | 3 photo(s)